Зворотний дзвінок

Маховик бензопили Stihl

Маховик (магнето) для бензопили Stihl 180
Маховик (магнето) для БЖ Stihl 210/230/250 " WINZOR"
Маховик (магнето) для БЖ Stihl 260/240/026/024 " WINZOR"
Маховик (магнето) для БЖ Stihl 360 " WINZOR"
Маховик (магнето) для БЖ Stihl 361 " WINZOR"
Маховик для БЖ Stihl 660/066
В наявності

574 грн

Маховик Штиль 180, 260, 360 та інші: особливості конструкції та принцип роботи деталі

Використання бензопили сьогодні є невід'ємним, як у повсякденному житті, так і на виробництві. Бензопили – досить складний пристрій, функціонування якого залежить від всіх складових деталей і механізмів.

Маховик Штиль 180

Маховик Штиль 180, 260 або 360 – це одна з деталей електроінструменту, яка необхідна для ефективної роботи пилки. Маховик, або як його ще називають – магнето, призначений для того, щоб під час роботи двигун бензопили охолоджувався. Тобто магнето діє за принципом вентилятора.

Також функціями цього елемента пили є:

  • створення додаткової інерції;
  • створення іскри, завдяки магнітам, які встановлені на деталі;
  • зчеплення зі стартером електроінструменту.

Конструкція маховика досить проста. Основними складовими маховика є свічка запалювання і магнето. Принцип роботи елемента пилки полягає в обертових рухах, які сприяють функціонуванню бензопили. Купити маховик або натягувач ланцюга бензопили можна, зайшовши в інтернет-магазин Спарт в Україні.

Чому може знадобитися заміна магнето Штиль 180?

Якщо у Вас не заводитися бензопила Штіль, то слід перевірити і усунути несправності, які могли до цього призвести. Так, наприклад, якщо пила не заводиться, то причинами можуть стати:

Магнето Штиль 180
  • мокра свічка в пристрої карбюратора пилки;
  • з'явився чорний нагар на свічки;
  • з'явився обрив проводки у тому місці, де згинається свічка.

Для того щоб зрозуміти, що магнето Штиль 180 вийшов з ладу, слід виключити перераховані несправності, а потім перевірити сам маховик. Щоб зняти маховик з електропили Stihl слід відкрутити гайку, яка з'єднує його з колінчастим валом.

Дуже часто власники інструменту під час зняття маховика зупиняють його обертання за допомогою різних підручних засобів – наприклад, викрутки. Такий спосіб зупинки може пошкодити крила деталі, що призведе до розбалансування інструменту.

У такому випадку обов'язково слід замінити деталь, так як її ціна набагато нижча, ніж ремонт бензопили, який може знадобитися в разі роботи інструменту зі зламаним маховиком. Також регулярно перевіряйте підшипники бензопили, які впливають на справність інструменту.

Як правильно підібрати магнето Штиль?

При виборі магнето Штиль важливо враховувати основні параметри деталі, щоб вона підійшла під Вашу модель електроінструмента. Основними параметрами маховика бензопили, будь це Штиль 361 або інша модель, є:

  • внутрішній і зовнішній діаметр;
  • товщина деталі.

Перед придбанням магнето для електроінструменту Штиль обов'язково виміряйте зазначені параметри, щоб розмір нового елемента відповідав розмірам раніше встановленої деталі. Переглядайте відгуки покупців про деталі, що допоможе Вам зробити кращий вибір.

Якщо у Вас немає можливості провести заміри деталі, Ви можете уточнити у магазині назва моделі Вашого електроінструменту. На підставі цієї інформації фахівці допоможуть Вам підібрати не тільки магнето. Але і підшипник колінвалу бензопили.

Як зняти маховик з бензопили Штиль 250 та інших моделей?

Якщо Вам потрібно замінити маховик Штиль 250 або іншої моделі пили, то Ви можете зробити це самостійно. Для початку необхідно зняти кришку, до якої прикріплений стартер. Для цього потрібно відкрутити болти, що тримають кришку.

Потім треба зняти повітряний фільтр бензопили, а також зняти свічку. Після цього Ви повинні відкрутити кік-стартер і зняти кожух, який розміщений на циліндрі електроінструменту. Після зняття зазначених деталей необхідно розкрутити гайку, яка тримає маховик.

Після цього Ви можете зняти маховик з шпонки, замінити деталь на нову і прикрутити її гайкою. Інші етапи можна провести в зворотній послідовності. Тобто заміна магнето досить швидка і проста, тому Ви можете зробити такий ремонт самостійно.

Основним моментом є вибір якісної деталі. Замовити маховик хорошої якості для електропили Штиль, а також підшипник голчастий для бензопили можна в інтернет-магазині Спарт в Дніпрі. Магазин працює з доставкою по всій країні (Україна).