Зворотний дзвінок

Котушка для електротріммера

У даній категорії немає товарів.

Котушка для електротріммера

Котушка для електротримера – купити витратний матеріал в інтернет-магазині Spart

Електричний тример стає все більш популярним сьогодні. Це пов'язано з тим, що працювати з інструментом досить просто. Невеликий за розмірами інструмент продуктивний і потужний. З допомогою тримера можна швидко привести в порядок будь-яку ділянку – прибудинкову територію, газон, територію біля кафе, ресторану або організації.

Котушка для електротримера купити

Ефективність і якість роботи пристрою залежить від справності функціонування всіх його деталей. Важливим елементом є котушка для електротримера, купити деталь рекомендується заздалегідь, щоб при поломці швидко її замінити без простою в роботі.

Голівки бензокоси виконують важливу функцію – відповідає за косіння трави. Ця деталь є витратним матеріалом, який часто виходить з ладу. Поломки деталі на тример пов'язані з ресурсом, який визначає період функціонування запчастини.

Котушка для електричного тримера може вийти з ладу з таких причин:

  • інтенсивні навантаження на інструмент;
  • робота без зупинки довгий час;
  • використання інструменту у невідповідності з призначенням;
  • неправильне обслуговування інструменту.

Тому слід заздалегідь купити котушку хорошої якості, щоб інструмент довгий час працював без перебоїв. Інтернет-магазин Спарт пропонує якісні запчастини за вигідною вартості. Ви можете придбати котушку запалювання для бензокоси з доставкою в будь-яке місто і область країни (Україна).

Чим автоматична котушка для електротримера відрізняється від ручної?

Котушка для електротримера може бути представлена в різних варіантах, в залежності від принципу зміни корду. Однією з найбільш зручних і простих у використанні є тримерна автоматична головка.

Косильна головка такого типу передбачає автоматичну зміну корду, без необхідності виконувати які-небудь дії. Такий тип котушки практичний і зручний, до нього не потрібно пристосовуватися особливим способом, тому він краще, ніж інші типи.

Ще існують напівавтоматичні та ручні головки для електротримерів, при роботі з якими потрібно виконати дію, щоб змінити корд тримера. Автоматична головка від перерахованих видів котушки відрізняється більш високою вартістю, яка виправдана зручністю роботи з інструментом.

Каталог магазину Спарт пропонує різні типи головок з приємною вартості для китайських тримерів і інших брендів інструменту. Також в магазині Ви можете купити колінвал на бензиновий тример відмінної якості.

Яка котушка краще всього підходить для електричного тримера?

Котушка для електричного тримера

Котушка для електричного тримера – це видатковий матеріал, який досить часто вимагає заміни. Як уже було зазначено, крім автоматичних головок існують:

  • ручні;
  • напівавтоматичні.

Ручна котушка передбачає, що для зміни корду потрібно вимкнути інструмент і змінити відстань. Напівавтоматична котушка для електричних тримерів не вимагає вимкнення інструменту і є можливість поміняти корд з допомогою натискання відповідної кнопки.

Також існує універсальна котушка для китайських і інших виробників тримерів. Така деталь підійде на будь-який вид інструменту, незалежно від того, яка у Вас електрокоса. Ціна універсальної котушки буде нижче, ніж у автоматичною.

Автоматична головка характеризується найбільшою популярністю серед власників мотокоси. При купівлі витратних матеріалів для тріммера не забудьте перевірити карбюратор для бензокоси і замовити деталь, щоб була у Вас в запасі.

Як зняти та встановити котушку на тример електричний?

Якщо Ви вирішили купити котушку на тример електричний, то Вам слід ознайомитися з рекомендаціями по заміні і установці деталі. Це допоможе Вам швидко і без проблем замінити деталь і приступити до роботи з справним інструментом.

Інструкція по установці котушки для мотокоси включає виконання таких послідовних дій:

  • фіксація вала інструменту, за допомогою з'єднання отвори в корпусі з веденим валом;
  • установка металевого притискного диска на вал редуктора інструменту;
  • вкручування котушки з волосінню, з допомогою обертальних рухів проти годинникової стрілки.

На цьому процес встановлення головки завершений. Якщо Вам необхідно демонтувати голівку з інструменту, то слід виконати зазначені дії у зворотному порядку. Від якості установки котушки залежить ефективність функціонування інструменту, безпека роботи з ним, а також якість самого зрізу.

В інтернет-магазині Спарт (Дніпро) Ви можете замовити за приємною вартості запчастини на Штиль 250 та інші види інструменту відмінного рівня якості. Магазин працює з оперативною доставкою в будь-яке місто та область в Україні.