Зворотний дзвінок

Вал для тримера

Вал в зборі для мотокоси Oleo Mac Sparta 25 оригінальний
Ведучий вал (жорсткий привід) d-8 мм квадрат
Труба для мотокоси d = 26 мм (зі втулками)
Труба для мотокоси d = 28 мм (зі втулками)
Вал для тримера

Навіщо потрібен вал для тримера та які бувають різновиди?

Тример стає все більш популярним і актуальним сьогодні. Багато купують мотокосу для використання в особистих побутових цілях, також інструмент незамінний у виробничих і організаційних цілях – для облаштування прибудинкових, садибних ділянок, території біля підприємств, кафе, ресторанів та іншого.

Важливо, щоб всі деталі були справними і якісними для ефективної роботи інструменту. Вал для тримера є незамінним елементом, без якого інструмент не буде функціонувати. Цей елемент сприяє передачі крутного моменту від двигуна до косильною голівці інструменту.

Приводний вал забезпечує зміну числа обертів косильною голівці, щоб кількість обертань було оптимальним для роботи мотокоси. Елемент може бути представлений у двох видах – жорсткий і м'який. Найбільш поширеним є саме жорсткий вид деталі.

Популярність такого різновиду деталі пов'язана з тим, що найчастіше у мотокоси встановлена жорстка штанга, а якою передбачено встановлення жорсткого валу. Купити запчастини для мотокоси, наприклад, котушку запалювання для тримера можна в інтернет-магазині Спарт (Україна). Магазин працює з оперативною доставкою в будь-яке місто і область країни.

При яких поломки рекомендується придбати новий вал для тримера?

В яких випадках слід вал для тримера купити? В принципі ведучий вал є міцною деталлю, яка часто виходить з ладу. При цьому слід ретельно стежити за справністю деталі, щоб запобігти поломки інструмента.

Вал для тріммера купити

Привід може вийти з ладу із-за таких поломок і пошкоджень:

  • механічні або фізичні пошкодження інструменту;
  • поломка шліц на елементі;
  • часті транспортування інструменту;
  • використання невідповідних для цілей пристрою (наприклад, менш потужний тример використовувати для стрижки кущів і чагарників, а не для газону).

Оригінальний вал піддається високим навантаженням під час функціонування пристрою, тому якщо Ви використовуєте інструмент не за призначенням, то будьте готові до того, що деталь вийде з ладу. Зрозуміти, що вал вимагає заміни можна по зміні частоти обертань косильною головки або відсутності цих обертань при включеному інструменті.

Якщо Ви помітили перераховані ознаки, то слід оперативно замовити і замінити деталь. Також рекомендуємо заздалегідь купити карбюратор на тример, який може вийти з ладу раніше часу. Це дозволить уникнути непередбачених зупинок в роботі із-за поломки інструмента.

Як правильно підібрати вал для бензокоси?

Якщо Вам потрібно купити вал для бензокоси, то рекомендуємо ознайомитися з рекомендаціями фахівців щодо вибору деталі. Це допоможе уникнути помилок при покупці запчастини і вибрати ту деталь, яка повністю підійде для Вашої моделі інструменту.

Вал для бензокоси

Основними параметрами, які слід враховувати при виборі запчастини, виступають:

  • довжина деталі відповідна моделі інструменту;
  • кількість шліців – може бути запчастину на 9 або на 7 шліців;
  • діаметр труби для вала;
  • форма, наприклад, квадрат;
  • вигляд деталі – розбірний або в зборі.

Купуючи колінвал для тримера, звертайте увагу також на виробника деталі. Краще всього купувати запчастини від того ж виробника, який у Вас інструмент. Оригінальні деталі повністю відповідають за всіма параметрами і характеризуються тривалим терміном експлуатації.

Обов'язково зверніть увагу на сумісність деталі з Вашою моделлю інструменту, так як не всі вали від виробника Штиль є універсальними. Так для моделі Штиль 55 може не підійти вал, призначений для Штиль 180.

Як замінити вал штанги тримера самостійно?

Вал штанги тримера можна замінити самостійно. Для цього необхідно розібрати інструмент, від'єднати вузол і дістати вал з штанги. Якщо Ви купуєте колінвал в зборі, то слід просто замінити весь сайт. Якщо Ви замовляєте розбірної вал, то замініть його, діставши з штанги.

Також при заміні вала обов'язково змастіть деталь, так як це потрібно робити регулярно. Правильна експлуатація і регулярне обслуговування інструменту дозволить збільшити експлуатаційний термін і підвищити якість рабоыт інструменту.

Замовити якісні запчастини для бензокоси Штиль та інших торгових марок можна за вигідною ціною, звернувшись в інтернет-магазин Спарт (Дніпро). Ціна всіх деталей на сайті буде значно нижче, ніж в інших магазинах в Україні.