Зворотний дзвінок

76 ланок

Ланцюг 76 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 76 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг Winzor 76 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Oregon 76 зв., крок 0,325, товщина1, 5 мм оригінал (супер якість)
Ланцюг для бензопили Stihl 76 зв., Rapid Micro( RM), крок 0,325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 76 зв., Rapid Super( RS), крок 0,325, товщина 1,3 мм
76 ланок

Ланцюг для бензопили 76 ланок – висока продуктивність і швидкість пиляння

Ланцюга для пили – важлива деталь, яка повинна бути в запасі у кожного власника бензопили. Ця деталь впливає на якість роботи інструменту, його потужність, продуктивність, керованість і якість розпилювання матеріалу. Тому не варто чекати, коли комплектуючий прийде в непридатність, а краще раніше подбати про безперервної роботи і придбати запасну ланцюг для бензопили 76 ланок

При правильному поводженні з інструментом тривалість експлуатації збільшується і якість роботи пилки зберігається. При цьому все ж у ланцюгів є певний ресурс, який з часом закінчується і деталь приходить в непридатність. 

Для збільшення терміну експлуатації комплектуючого для електропили необхідно регулярно змащувати ланцюг маслом, давати пилі відпочинок і розпилювати тільки ті матеріали, які призначені для роботи певної моделі пилки. 

Купити комплектуючі, запчастини для бензопил можна на сайті магазину Spart. У нас найнижча ціна на деталі для електропил, тримерів і бензогенераторів. В нашому асортименті також є цеп на бензопилу 72 ланки. Інтернет-магазин територіально знаходиться в місті Дніпро, де Ви можете забрати своє замовлення. Також діє доставка в усі регіони країни – в Україні. 

Як вибрати ланцюг 76 ланок на бензопилу: основні критерії вибору

Щоб правильно вибрати ланцюг 76 ланок на Вашу модель бензопили слід знати основні параметри комплектуючого, а також їх значення. Найбільш важливими критеріями для вибору деталі є крок і товщина хвостика, тобто ведучого ланки. 

Першою важливою характеристикою ланцюга для електричної пилки є товщина хвостика (ведучого ланки). Вона відповідає за міцність, функціональність, ефективність і потужність апарату. Вимірюється ця характеристика в міліметрах. 

Найбільш відомими і ходовими характеристиками товщини хвостика є 1.3 мм і 1.5 мм, хоча можна зустріти також розміри 1.1 мм, 1.2 мм, 1.6,мм та інші. Однією з популярних моделей деталі для пилки є ланцюг для бензопили 66 ланок 1.3. 

Крок – це друга важлива характеристика, яка позначає відстань між трьома заклепками ланцюга або хвостиками або ж найближчими зубами. Крок вимірюється і вказується на моделі пили в дюймах. Крок є важливою характеристикою, яка впливає на потужність, продуктивність і легкість керування інструментом. 

Від кроку залежить продуктивність роботи інструменту – ступінь керованості пилкою. Маленький крок говорить про низьку продуктивність, тобто про легкості управління і необхідності малих зусиль для роботи з електропилкою. Великий крок означає високу продуктивність і складність управління інструментом. А значить, у роботі з такою пилкою потрібно буде докласти більшу кількість зусиль. Найбільш популярним кроком є розмір 0.325. 

Ланцюг для бензопил 76 зубів: поради щодо вибору для різних видів робіт

Вибираючи ланцюг для бензопил 76 зубів важливо розуміти відмінності в різновидах комплектуючого і правильно підібрати деталь для своєї моделі інструменту. Існують різні види ланцюгів в залежності від матеріалу. 

Вони розрізняються за:

 • якістю матеріалу;
 • вартості;
 • тривалості ресурсу. 

Існують моделі, які призначені для:

 • роботи з деревиною – стандартна пильний ланцюг; 
 • роботи з бетоном – алмазна деталь, яка характеризується високою зносостійкістю;
 • деталь з твердосплавного матеріалу, який може пиляти матеріал як поперечно, так і поздовжньо, за рахунок того що кут заточування може бути різним;
 • для роботи з твердими породами деревини призначаються твердосплавні ланцюга. 

При виборі ланцюга для електропили найголовніше – це знати основні параметри деталі – крок, товщина провідного зуба, призначення, яке у Вашої моделі ріжуче ланка, яка кількість ланок у деталі (наприклад, ланцюг Штиль 64 ланки). Оптимальним варіантом є покупка деталі, що підходить Вашій моделі і зазначена на інструменті. 

Добре, якщо власник знає розміри основних параметрів деталі і може їх назвати продавцю. У випадку якщо Ви знаєте тільки модель інструменту, Ви можете звернутися за допомогою до наших фахівців, які допоможуть Вам вибрати відповідну деталь для Вашої моделі пилки.

Пропонуємо ланцюг для пилки 76 ланок купити за найкращою ціною в Україні

Ланцюг для пилки 76 ланок купити можна на торговому майданчику Spart. У нас представлені найбільш популярні ходові моделі комплектуючого високої якості. Замовити обраний Вами товар (ланцюг 57 ланок – легко і просто, потрібно просто заповнити форму замовлення і оплатити зручним для Вас способом. 

В інтернет-магазині Spart представлені такі моделі деталей для бензопил:

 • для пилки Oregon (Орегон), Super (RS), 1,3 мм, 0,325;
 • для електропили Stihl, Rapid Micro (RM), 1,3 мм, 0,325;
 • для китайської пилки, 1,3 мм, 0,325; 
 • для пилки Штиль (Stihl), Rapid Super (RS), 1,3 мм, 0,325;
 • Winzor, Rapid Super (RS), 1,3 мм, 0.325;
 • Linjei супер зуб metal box, 1,5 мм, 0,325;

На нашому сайті Ви можете придбати перевірені якісні запчастини для електропили недорого. Ми працюємо з доставкою по всій території країни (Україна) і можливістю самовивозу в Дніпрі. У нас також надається можливість придбання продукції оптом за низькими цінами.