Зворотний дзвінок

Winzor

Ланцюг Winzor 0,325 1,5 мм супер зуб бухта
Ланцюг Winzor 3/8 1,3 мм супер зуб бухта
Ланцюг Winzor 50 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 52 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 56 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 57 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 64 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 66 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 72 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 76 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Winzor

Якісний та зносостійкий ланцюг Winzor для побутових і професійних бензопил

Вибираючи ланцюг Winzor для бензоінструменту, варто розуміти, що такий виріб зможе прослужити досить тривалий час, якщо оператор буде дотримуватися всі вимоги та рекомендації правильної експлуатації техніки. Як правило, ланцюги та шини Winzor, які правильно підібрані для пильного устаткування дозволяють досить швидко розпиляти деревину будь-якої товщини без додаткових зусиль і повною безпекою для оператора.

Разом з тим, ланцюги для пилки Winzor, купити які можна за прийнятною вартістю і з високими характеристиками, можуть прийти в непридатність і мати потребу в заміні, якщо оператор встановив невідповідну модель пильної гарнітури. Як і при використанні ланцюга Орегон, при експлуатації гарнітури Винзор, можуть з'явитися кілька ситуацій, які будуть свідчити про те, що шину або ланцюг для бензопили Winzor потрібно замінити:

 • Збільшився витрата споживаної паливно-мастильну рідину;
 • Істотно скоротилися обіги і потужність техніки;
 • З'явилися сторонні шуми при роботі пилки.

Відвідавши профільний інтернет-магазин Спарт в Україні можна недорого придбати будь-яку пиляльні гарнітуру, в тому числі і ланцюги, шини Winzor, доставка яких здійснюється не тільки по місту Дніпро, але і в інші населені пункти країни, де є представництва кур'єрської компанії Нова Пошта.

Ланцюги для бензопили Winzor: типи і функціональні можливості

Таке пиляльне пристосування, як ланцюги для бензопили Winzor можуть використовуватися не тільки для заготівлі дров в домашніх умовах, але і для масштабного і масового розпилу сирого дерева, міцних і твердих залізничних шпал і при масовій вирубці лісу. Ця багатофункціональність можлива завдяки особливостям ріжучих сегментів (зубів) ланцюгів Winzor:

Ланцюги для бензопили Winzor
 • Chamfer-Chisel – фірмовий зуб компанії, головна характеристика якої полягає в унікальному поєднанні ланок. Верхні і бічні грані таких елементів не з'єднуються безпосередньо, за рахунок чого в різальному сегменті утворюється практично рівний кут. Ця особливість забезпечує максимальний контакт з деревом, збільшує швидкість обробки і при цьому не вимагає частого заточування ланцюга Winzor;
 • Chisel – класична гарнітура, різці якої нагадують цифру 7. Ланки даної гарнітури забезпечують максимальне зіткнення з поверхнею дерева і високу продуктивність роботи;
 • Chipper – серповидний різець, який не тільки дозволяє працювати з різним видом дерева і оперативно розрізати колоди різної товщини, але і н е вимагає частого заточування зубів;
 • Semi-Chisel – найдоступніший вид гарнітури Винзор, який найчастіше купують для домашнього використання. Незважаючи на свою популярність, такі пильні елементи маю один недолік. При роботі з твердими породами дерева, брудної деревиною ланки швидко затупляются за рахунок чого потрібно часто проводити заточування і міняти ланцюг на нову;
 • Micro-Chisel – унікальний елемент пильної гарнітури, ціна якого приємно порадує кожного оператора. Якщо у вас мініатюрна бензопила або електроінструмент, такий вигляд гарнітури стане кращим придбанням.

Якщо цікавить ланцюг 56 ланок або гарнітура на 72 зуба, рекомендуємо ознайомитися з асортиментом каталогу Спарт, який реалізує пильні елементи не тільки за прийнятною вартістю, але і оперативно доставляє замовлення в будь-який населений пункт України.

Ланцюги Винзор яких параметрів можна купити та як правильно їх визначити?

Якісні і надійні ланцюги Винзор купити за прийнятною ціною можна в каталозі магазину Спарт, де представлені кращі моделі пильної гарнітури як в окремих елементах, так і в бухтах, що дозволить знизити витрати при придбанні ланцюгів на бензопилу:

Ланцюги Винзор купити
 • Ланки супер-зуб;
 • Гарнітура на 56 і 57 ланок;
 • Ланцюги на 50 і 52 ланки;
 • Гарнітура на 66 і 64 зуба;
 • Ланцюги на 72 і 76 зубів.

Якщо не знаєте скільки коштує і який тип гарнітури підійде для пильного обладнання, варто не тільки вивчити відгуки інших операторів, але і пам'ятати про рекомендації фахівців. В першу чергу необхідно пам'ятати про те, що характеристики пилки та гарнітури повинні збігатися з технічних особливостей:

 • Крок ланцюга. І на ланцюги для бензопили Штиль, і на елементах Винзор є крок ланцюга, який вимірюється в дюймах. Даний показник вказує відстань між трьома заклепками (двома ланками) і поділений на два. Щоб було простіше, чим менше цей показник, тим більш слабку по потужності потрібно використовувати пилку;
 • Товщина ланок. Даний параметр повинен збігатися з шириною внутрішнього направляючого в шині;
 • Висота профілю. Цей параметр повинен також відповідати висоті ріжучій кромці шини бензопили.

Де купити ланцюг для бензопили Winzor?

Якщо не знаєте де можна купити ланцюг для бензопили Winzor, рекомендуємо замовити таку гарнітуру в інтернет-магазині Спарт (Україна). Замовляючи пиляльні гарнітури Винзор купуєте надійний та продуктивний елемент, який протягом багатьох років користується підвищеним попитом серед професійних операторів.

Замовити шину Хускварна або ланцюги Винзор за прийнятною вартістю в інтернет-магазині можна не тільки в Дніпрі, але і в інших містах України, де є відділення кур'єрської компанії Нова Пошта.