Зворотний дзвінок

66 ланок

Ланцюг 66 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг Winzor 66 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Oregon 66 зв., крок 0,325, товщина1, 5 мм оригінал (супер якість)
Ланцюг для бензопили Stihl 66 зв., Rapid Micro( RM), крок 0,325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 66 зв., Rapid Super (RS) крок 0,325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 66 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,6 мм
66 ланок

Купуйте ланцюг для бензопили 66 ланок 1.3 разом з інтернет-магазином Spart

Ланцюга для бензопили – це важливе комплектуючий, що впливає на якість роботи електричного інструменту. Цей вид деталей розрізняється в залежності від кількості зубів, довжини шини, типу ріжучого ланки і його товщини, а також кроку. 

Ланцюг для бензопили 66 ланок 1.3 – одна з популярних моделей комплектуючих, які підходять на різні види електропил, таких як Штиль, Орегон і багато інші торгові марки. Якість комплектуючого впливає на потужність роботи інструменту, ефективність і функціональність. 

Як і будь-яке інше комплектуючий, ланцюг приходить з часом в непридатність і потребує заміни. Слід зазначити, що не завжди власник бензопили зауважує заздалегідь необхідність заміни деталі. Тому важливо мати в запасі цеп на бензопилу 72 ланки або 66, яку Ви зможете замінити в будь-який момент і продовжити виконувати роботу. 

Інтернет-магазин Spart – це торгова площадка, яка тривалий час займається продажем комплектуючих і запчастин для електропил, тримерів та витратних матеріалів для електроінструментів. У нас Ви можете придбати якісні деталі і запчастини для пилок різних торгових марок. 

Ціна продукції на нашому сайті значно нижче, ніж в інших магазинах в Україні. Магазин працює з доставкою по всій країні, а також надає можливість забрати Ваше замовлення з нашого магазину самостійно в місті Дніпро. 

Ланцюг 66 ланок: як визначити кількість зубів? 

Ланцюг 66 ланок має бути правильно підібрана для бензопили, так як від цього залежить якість роботи інструменту і ефективність його роботи. Довжина ланцюга розрізняється в залежності від довжини шини, яка може бути двох варіантів:

Ланцюг 66 ланок
 • довга;
 • коротка. 

Щоб пила добре распиливала матеріал, важливо вибрати ланцюг, яка підійде по довжині. Для цього слід знати кількість ланок, яке необхідно для Вашої моделі електропилки. Цей параметр бензопил також називають хвостики. 

Слід зазначити, що на деяких торгових майданчиках кількість ланок визначено кількістю ріжучих зубців, при цьому їх кількість вдвічі менша, ніж кількість ланок. Тому важливо звертати увагу на такі нюанси, щоб зробити правильний вибір. 

Вибираючи ланцюг 76 ланок або 66 важливо вказати продавцю саме цю характеристику, а також модель Вашої бензопили. Маючи зазначені дані допоможуть Вам правильно підібрати комплектуючі. Також важливо уточнити, що не слід спотворювати розміри деталей, применшувати їх або перебільшувати, так як ця деталь повинна ідеально підходити по довжині. У противному випадку робота на электропиле буде неможлива. 

Ланцюг 66 ланок 0.325 1.3 мм: що таке крок ланцюга і товщина ведучої ланки? 

Важливими параметрами для визначення необхідної ланцюга є крок і товщина ведучого ланки. Це ті характеристики, які найчастіше зазначається в назві комплектуючого для пили. Назва ланцюг 66 ланок 0.325 1.3 мм означає, що у ланцюга 66 ланок, крок рівний 0.325, а товщина ведучого ланки – 3 8. 

Крок ланцюга – це характеристика, що позначає відстань між зубів. Цей параметр вказується в дюймах. Для кожного виду ланцюгів призначається свій крок, який розрахований, в залежності від потреб. При виборі електроінструменту і деталей до нього важливо розуміти, що маленький крок ланцюга відповідає меншій продуктивності деталі, а це значить, що необхідно докласти менше зусиль для роботи з інструментом. 

Крок впливає на такі характеристики інструменту:

 • агресивність – легкість управління;
 • продуктивність;
 • якість розпилювання матеріалу. 

Товщина ведучого ланки або товщина хвостика – це параметр, який відповідає за ширину паза, яка різна для різних моделей бензопил і різних торгових марок інструментів. Провідні ланки пили Штиль 50 ланок і багатьох інших бензопил призначаються під різну ширину шини. Найбільш популярними параметрами товщини хвостика є 1.1 мм, 1.3 мм, 1.5 мм, 1.6 мм та 2 мм 

8 причин купити ланцюг для бензопили 66 ланок в інтернет-магазині Spart

В магазині Spart Ви можете придбати такі види ланцюгів для пив 66:

 • для електричної пили Stihl, Rapid Super (RS), товщина 1,6 мм, крок 3/8;
 • для торгової марки Stihl, Rapid Super (RS), товщина 1,3 мм, крок 0,325; 
 • для пили Stihl, Rapid Micro (RM), товщина 1,3 мм, крок 0,325;
 • для пилки марки Oregon, Super (RS), товщина 1,3 мм, крок 0,325;
 • Winzor, Rapid Super (RS), товщина 1,3 мм, крок 0.325; 
 • для китайських електричних пив, товщина 1,3 мм, крок 0,325. 
Купити ланцюг для бензопили 66 ланок

Купити ланцюг для бензопили 66 ланок найкраще в інтернет-магазині Spart, так як ми пропонуємо Вам:

 • широкий асортимент деталей, запчастин і витратних матеріалів для бензопил та електроінструментів (ланцюги для пилок 52 ланки, 66, 76 і інших); 
 • низькі ціни в порівнянні з іншими магазинами;
 • можливість замовити товар оптом недорого;
 • доставка по території всієї країни (Україна); 
 • торгова точка в Дніпрі з можливістю самовивозу;
 • можливість оплати готівкою або банківською картою;
 • гарантія якості кожної деталі і запчастини;
 • постійно діючі знижки та акції. 

Оформляйте замовлення на сайті або звертайтесь до нас за телефоном.