Зворотний дзвінок

Ланцюги для бензопил

Ланцюг Winzor 0,325 1,5 мм супер зуб бухта
Ланцюг Winzor 3/8 1,3 мм супер зуб бухта
Ланцюг 50 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 50 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг 52 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 56 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 57 зв., крок 3/8, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 57 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 57 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг 64 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 64 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 64 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг 66 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 72 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 72 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 72 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг 76 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 76 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг Stihl для БЖ Урал 64 зв., Rapid Super( RS), крок 0,404, товщина 1,6 мм
Ланцюг Winzor 50 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 52 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 56 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 57 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг Winzor 64 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюги для бензопил

Шукаєте, де купити ланцюг для бензопили? Інтернет-магазин Spart до Ваших послуг

Купити ланцюг для бензопили необхідно кожному оператору бензоінструменту навіть з мінімальним навантаженням  інструменту. Якісні та надійні ланцюги рекомендується завжди мати про запас. Це пов'язано з тим, що не завжди відомо де попадеться цвях, міцна деревина та інші фактори, які можуть призвести до розриву ланок або їх затуплению.

Купити ланцюг для бензопили

Ціна на такі гарнітури на бензопили прийнятна, а значить кожен оператор зможе собі дозволити використовувати надійні і міцні ланцюги. Використовуючи гарнітури для бензопил важливо пам'ятати, що правильна експлуатація і підбір запасного елемента дозволить не тільки якісно та оперативно виконувати поставлену задачу, але і забезпечить максимальну безпеку оператора:

 • Регулярно змащуйте гарнітуру;
 • Підбирайте ланцюга для бензопили Winzor, Хускварна або Штиль у відповідності з параметрами та технічними характеристиками різального інструменту;
 • Не забувайте перевіряти натяг ланцюга.

Відвідавши профільний інтернет-магазин Спарт в Україні можна купити якісні елементи для бензопили якщо помітили, що ваше обладнання почало працювати некоректно:

 • Збільшився витрата палива;
 • Впала потужність інструменту;
 • З'явилися сторонні звуки і шуми.

Оформляючи покупку додаткового елемента для бензопили, доставка таких товарів здійснюється як в місті Дніпро, так і в інші населені пункти країни, де є відділення кур'єрської компанії Нова Пошта.

Що потрібно знати, купуючи ланцюг на бензопилу?

Вибираючи ланцюг на бензопилу, важливо відповідально підійти до такої купівлі. В першу чергу така пильна гарнітура повинна відповідати характеристикам і параметрам всіх вузлів і деталей бензопили. Вибираючи ланцюг для бензопили Штиль або гарнітуру китайські бензопили важливо дотримуватися простих і нескладних рекомендацій:

 • Кількість зубів. Уважно оглянувши шину та її характеристики, можна буде зрозуміти гарнітуру на бензопилу з якою кількістю ланок необхідно придбати. У продажу такі елементи представлені з кількістю ланок від 52 до 76 зубів;
 • Довжина гарнітури. Також, як і шина, у ріжучого елемента є довжина, яка повинна відповідати розміру направляючої. До популярним моделям варто віднести елементи обладнання 35 см, 50 см і 45 див. Також, даний параметр може зазначатися в дюймах;
 • Крок ланцюга, від якого буде залежати якість і швидкість роботи;
 • Потенційний рез. Щоб оперативно та якісно виконувати обробку деревини варто звертати увагу на те, що кола для бензопил бувають поздовжні і поперечні. Також, є і універсальні елементи, які найчастіше використовуються професійними операторами;
 • Товщина гарнітури або розміри ланок. Як правило цей критерій залежить від потужності і продуктивності такого обладнання, як бензопила. Ланцюги на бензопили бувають з товщиною ланок від 1,1 до 2 мм, але самими затребуваними вважаються хвостики гарнітури з розміром 1,3 мм

При підборі пильної гарнітури також важливо звертати увагу на якість матеріалу, оскільки не всі ланцюги можуть працювати з деревом твердих порід або цеглою або бетоном. Якщо не впевнені, який тип пильної гарнітури підійде вам для тієї або іншої роботи і бензо обладнання, рекомендуємо скористатися допомогою і консультацією профільного магазину Спарт.

Обираємо якийкупити ланцюг на бензопилу разом з інтернет-магазином Spart

Якщо вирішили купити ланцюг на бензопилу, варто пам'ятати, що такі пильні елементи важливо підбирати відповідно з певними параметрами. Якщо уважно розглянути фото пилкових гарнітур, можна помітити, що на кожному об'єкті є кілька даних, які виробник дублює на упаковці і навіть завдає на шини:

 • Маркування. До цього пункту належить назва виробника, за рахунок чого замінити зношену гарнітуру нової простіше;
 • Крок ланцюга. Цей параметр також можна назвати потужністю ланцюга. Між двома ланками (трьома заклепками) заміряється відстань і ділиться на два. Від показника кроку ланцюга буде залежати продуктивність та якість роботи оператора. Також, при виборі елемента по кроку ланок, можна орієнтуватися на показники, які і покажуть на какаю бензопилу можна встановлювати гарнітуру. Приміром моделі 3 8 (3/8) підійдуть для пильного обладнання з потужністю в більшу сторону, тобто в 4л. с.;
 • Товщина ланки. Купуючи ланцюга Орегон для бензопили, Штиль або Хускварна, відгуки інших користувачів показують, що даний параметр повинен відповідати ширині направляючого паза шини, що дасть гарантію безпеки оператора і забезпечить продуктивність роботи.

Ланцюги для бензопил Штиль, Макіта, Хитачи, Хускварна за бюджетними цінами в Україні

Ланцюги для бензопил Штиль

Якщо цікавить хороша гарнітура для пильного обладнання, в тому числі і ланцюги для бензопил Штиль або Хускварна, рекомендуємо замовити такі елементи в інтернет-магазині Спарт (Україна), де оформити покупку як оптом, так і вроздріб. Відвідавши віртуальний каталог гарнітур у пилкових Дніпрі можна купити різні ланцюги для бензопил:

 • Від 50 до 76 ланок, в тому числі і ланцюг для бензопили 56 ланок;
 • Гарнітура Штиль;
 • Вироби ТМ Орегон;
 • Ланцюга Винзор;
 • Китайські ланцюга для бензопил.

Залишилися питання? Співробітники профільного магазину Спарт дадуть відповідь на будь-який з них, допоможуть вибрати правильну пиляльну гарнітуру і оформлять доставку у будь-який населений пункт України.