Зворотний дзвінок

Підшипники бензопили

Підшипник для бензопили Goodluck 4500 на палець "верхній" 15*11*12
Підшипник зірочки бензопили Husqvarna 340/345/355 16*13*13
Підшипник зірочки бензопили Husqvarna 365 16*12*13
Підшипник зчеплення БЖ Homelite 4515 13*8*11
Підшипник зчеплення для бензопили Goodluck 3800 13*10*12
Підшипник зчеплення для бензопили Goodluck 4500 15*12*14
Підшипник зчеплення для бензопили Partner 350 14*10*12
Підшипник зчеплення для бензопили Stihl 180 13*10*10
Підшипник коленвала для бензопили Goodluck 4500 35*15*11
Підшипник коленвала для бензопили Stihl 180 32*15*8
Підшипники коленвала для БЖ Stihl 290/029 комплект 2шт
Підшипники бензопили

Яких різновидів бувають підшипники бензопили?

Бензопили різних торгових марок, наприклад, Урал, Дружба, Штиль або інших виробників, характеризуються досить складним пристроєм, що складається з різних вузлів і систем. Важливими елементами електроінструменту є підшипники бензопили.

Підшипник потрібен для того, щоб створити опору і упор між двома вузлами в інструменті рухомою і нерухомою частиною. В результаті характеру функціонального призначення, ці деталі досить часто зношуються, тому важливо знати їх різновиди та ознаки необхідності заміни деталі.

Підшипники бензопили

Також функціями цих деталей є фіксування просторового положення, передача навантаження від рухомої частини бензопили на інші елементи інструменту та забезпечення обертання вузла з найменшим опором.

Серед різновидів таких елементів виділяють: підшипник колінвалу бензопили кульковий і голчасті елементи, які в свою чергу поділяються на такі різновиди, залежно від місця установки:

 • верхній голівоньки шатуна;
 • на палець верхній;
 • зірочки;
 • зчеплення;
 • шини.

Купити якісні запчастини та комплектуючі для різного електричного інструменту можна, звернувшись на сайт інтернет-магазин Спарт. Магазин працює з оперативною доставкою в будь-яке місто і регіон країни (Україна).

Коли потрібно міняти підшипник бензопили Штиль та інших моделей?

Щоб зрозуміти, що підшипник бензопили Штиль або інших виробників, наприклад, Дружба, вийшов з ладу, слід знати основні причини поломок і ознаки несправностей. Слід зазначити, що підшипники можуть виходити з ладу в результаті тривалої та інтенсивної експлуатації.

Також причинами поломки підшипника для бензопили можуть бути:

 • використання пилки для розпилювання матеріалів, не призначених для певної моделі пилки;
 • неправильне технічне обслуговування інструменту;
 • відсутність мастила в елементі.

Ознаками несправності може бути вібрація під час роботи з інструментом, поява шумів, а також перебої в роботі циліндропоршневої групи або двигуна. Побачити, що необхідна заміна деталі можна і візуально.

Так, наприклад, підшипник голчастий бензопили може зламатися через сильну навантаження на нього. В результаті поломки у нього можуть вилетіти рухомі ролики (голки), що можна візуально оцінити. Якщо Ви побачили поломку в підшипнику, то варто відразу ж його замінити на новий.

Як вибрати підшипник на бензопилу Хускварна, Штиль, Партнер?

Якщо Ви хочете купити підшипник на бензопилу Хускварна або іншу модель електроінструмента, варто знати, на які параметри потрібно звертати увагу при виборі деталі. Це дозволить вибрати підходящий для Вашої моделі пилки елемент.

Підшипник на бензопилу Хускварна

Основними параметрами, на які слід звертати увагу, є:

 • елементи – кульковий або голчастий;
 • місце установки, від якого залежить вигляд деталі;
 • розміри, які повинні відповідати моделі електроінструменту;
 • торгова марка, яка справила деталь – оригінал або репліка;
 • сумісність з Вашою моделлю інструменту.

Також рекомендуємо переглянути відгуки про деталі та її експлуатаційних якостях. Ціна на деталі варіюється в залежності від різновиду і виробника. Також не забувайте перевірити і замінити поршень бензопили Урал.

Як поміняти підшипник шини бензопили своїми руками?

Підшипник шини бензопили або інші різновиди деталей можна замінити самостійно, попередньо купивши запчастину. Слід зазначити, що якість елемента – важливий аспект, на який варто звернути увагу. Неякісні запчастини можуть призвести до поломок електроінструменту.

Для заміни деталі слід розібрати електроінструмент, очистити вузол, в якому буде відбуватися заміна деталі від забруднень і мастильних матеріалів. Потім провести змащування нового підшипника і встановити його на відповідне місце. Потім зібрати бензопилу у відповідності з послідовністю встановлення вузлів. Після складання обов'язково перевірте справність роботи електроінструмента.

Замовити комплектуючі та деталі для електроінструментів, наприклад, натягувач для бензопили, можна в інтернет-магазині Спарт (Дніпро). Магазин пропонує якісні комплектуючі за прийнятними цінами з доставкою по всій країні в Україні.