Зворотний дзвінок

Голковий підшипник тримера

Голковий підшипник тримера

Навіщо потрібен голчастий підшипник тримера?

Тример – найбільш простий у використанні і обслуговуванні садовий інструмент, який дозволяє зробити зовнішній вигляд газону ідеальним. Якість роботи інструменту в чому залежить від справності всіх його елементів і запчастин. Тому потрібно стежити за всіма деталями, а також мати в запасі ті, які найчастіше виходячи з ладу.

Голчастий підшипник тримера – одна з деталей, що вимагає частої заміни. Цей елемент бензокоси необхідний для передачі крутного моменту між двома вузлами інструменту. Особливістю голчастого підшипника є його складна конструкція.

Ролики, які присутні в запчастини сприяють якісній роботі інструменту і забезпечують передачу крутного моменту, у відповідності з необхідною навантаженням і потужністю. Такі підшипники розрізняються розмірами і основними характеристиками в залежності від моделі інструменту.

Придбати всі необхідні запчастини і витратні матеріали для тримерів можна в інтернет-магазині Spart (Україна). Каталог магазину пропонує різні види волосіні для бензокоси, які можна замовити за мінімальною вартістю з доставкою в будь-яке місто країни.

Чому підшипник редуктора тримера може вийти з ладу?

Підшипник редуктора тримера піддається високому рівню навантажень. Цей елемент необхідний для роботи інструменту, тому при включеному тримери він завжди знаходиться в дії. Внаслідок тривалої експлуатації, елемент може вийти з ладу.

Підшипник редуктора тримера

Також причинами поломки підшипника колінчастого можуть стати наступні:

 • нерегулярне обслуговування інструменту (мастило);
 • інтенсивні навантаження на тример, що не відповідають призначенню;
 • невідповідність швидкісних показників деталі моделі інструменту;
 • низький рівень якості матеріалу, з якого виготовлений підшипник;
 • невідповідність параметрів деталі моделі мотокоси.

Щоб визначити справність роботи підшипника слід регулярно перевіряти сам інструмент і вчасно змащувати його. Також про поломку деталі може свідчити нехарактерний шум або вібрація при включенні і роботі з бензокосами.

Якщо Ви помітили відхилення в роботі тримера, то варто відразу ж зробити візуальний огляд інструменту. При необхідності можна розібрати бензокосу і котушку для бензокоси, оглянути зовнішній вигляд підшипника і інших елементів, так як ця деталь може деформуватися з-за високої навантаження.

Як правильно підбирати підшипники для тримера?

Підшипники для тримера – важлива деталь для роботи інструменту, незважаючи на те, що її ціна досить низька. Слід ретельно підходити до вибору деталі, щоб не допустити помилок і придбати саме ту запчастину, яка буде відповідати моделі Вашого інструменту.

Основними параметрами, на які слід звертати увагу, є наступні:

Підшипники для тримера
 • габаритні параметри;
 • виробник;
 • максимальні швидкісні характеристики;
 • максимальне навантаження на елемент;
 • специфіка роботи коленвала;
 • рівень точності і міцності;
 • ресурс, який залежить від проівзодітеля.

Перше на що потрібно звернути увагу перед покупкою елемента є відповідність моделі інструменту запчастини. Від цього залежатиме точність посадки і виконання функціонального призначення. Переглядаючи запчастини рекомендуємо ретельно вивчати їх опис, що допоможе визначити відповідність цих показників.

Якщо Ви не можете підібрати необхідну деталь, то звертайтеся до фахівців магазину, які з радістю допоможуть підібрати відповідну за всіма характеристиками деталь. Переглядайте відгуки покупців.

Зверніть увагу на виробника і матеріал, з якого виготовлена деталь, так як від цього залежить довговічність функціонування елемента. При замовленні запасних деталей не забудьте замовити волосінь для тримера 2 мм, так як вона теж потребує регулярної заміни.

Як замінити підшипник тримера самостійно?

Підшипник тримера можна замінити самостійно, без звернення в майстерню. При цьому слід правильно проводити процес заміни та встановлення нової запчастини, щоб уникнути несправностей в роботі інструменту.

Перше, що потрібно зробити – це правильно зняти старий підшипник на тримери. Для цього слід розібрати редуктор і використовувати спеціальний знімач для заміни деталі. У разі відсутності інструменту можна скористатися молотком і наставкой. Після зняття деталі слід встановити нову, провести змащення і зібрати тример. Заміна деталі проведена.

Замовити якісні запчастини та витратні матеріали для садового інструменту можна у магазині Спарт в Дніпрі. Інтернет-магазин пропонує ніж для тримера купити мінімальної вартості в Україні. Широкий асортимент магазину дозволить вибрати деталі для будь-якої моделі бензокоси.