Зворотний дзвінок

45 см

Шина 18 " Stern, Einhel 60 зв., 3/8,1,3 мм
Шина Goodluck 45 см ,0,325,1,5 мм,72зв.Oregon оригінал
Шина Goodluck 45 см 72 зв., 0, 325, 1, 3 мм
Шина Husqvarna 365 (45см /1.5 мм/3/8/68E) OREGON ORIGINAI
Шина Partner 45 см 62 зв. Oregon, 3/8, 1, 3 оригінал
Шина Stihl 45 см 66 зв., 3/8, 1,6 мм
В наявності

480 грн

Шина Winzor 45 см 72 зв., 0,325,1,3 мм з підшипником
Шина Данило майстер 45 см 64 зв.,3/8,1,3 мм
Шина для БЖ Husqvarna 365 68 зв.,3/8,1,5 мм
Шина для БЖ Husqvarna 365 Winzor Pro-seria 68 зв.,3/8,1,5 мм
Шина Мотор Січ 64 зв., 3/8, 1,6 мм
45 см

Шина 45 см для бензопили оригінального якості від лідерів виробництва

Для якісної роботи бензопили необхідно стежити за якістю і справністю кожної деталі і комплектуючого інструменту. Рекомендується перевіряти справність пили і її деталей періодично, а також мати в запасі необхідні деталі.

Шина 45 см для бензопили – це важлива деталь, яка відповідає за справність роботи і різання матеріалу. Тому важливо, щоб якість роботи шини відповідало вимогам, тоді ефективність і продуктивність роботи з електричним інструментом буде на високому рівні.

Перш, ніж купити таку комплектуючий, як шину, рекомендуємо ознайомитися з основними параметрами і характеристиками, які впливають на вибір запчастини. Розміри деталі впливають на сумісність шини з Вашої бензопилою.

Основними характеристиками шини є:

 • довжина шини, яка відповідає довжині ланцюга, наприклад, 45 см;
 • кількість ланок ланцюга, наприклад, 62 або 72 ланки;
 • ширина напрямного паза деталі – 1.1 мм або 1.3 мм;
 • крок зірки деталі – 3/8 (0,325).

Також шини характеризується формою і матеріалами, з яких виготовляються шини. Ці характеристики в більшій мірі залежать від класу електричного інструменту – професійний або аматорський. Також може бути деталь з замінними головками, яка дозволяє більш інтенсивно працювати з електропилкою.

Інтернет-магазин Spart пропонує придбати якісні шини та інші запчастини для електроінструменту за мінімальними цінами. У нас Ви можете придбати глушник на бензопилу з доставкою в будь-який регіон і місто в Україні. Самостійно забрати замовлення можна з магазину, який знаходиться в місті Дніпро.

Яку можна купити шину 45 см на бензопилу в інтернет-магазині Spart?

Якщо Ви хочете купити шину на бензопилу 45 см, то рекомендуємо ознайомитися з асортиментом деталей в інтернет-магазині Spart. У нас представлений величезний вибір комплектуючих для бензопил різних торгових марок і з різними основними параметрами.

У каталозі магазина представлені такі різновиди шин, залежно від торгової марки електропили:

 • Мотор Січ;
 • Хускварна;
 • Штиль;
 • Партнер;
 • Винзор;
 • Данило Майстер;
 • Штерн;
 • Гудлак.

В залежності від ширини направляючого кроку деталі, у нас в магазині Ви можете придбати такі шини: 1,3 мм, 1,5 мм, 1,6 мм В залежності від кроку пиляльного ланцюга і зірочки можуть бути такі варіанти деталей, як 3.8, або як ще може бути зазначено 0,325.

Якщо Вам потрібна шина Штиль 35 см або інші варіанти довжини деталі на електроінструмент, то звертайте увагу на ланцюг і її характеристики, так як ці дві деталі взаємопов'язані між собою. Шина 18 дюймів (45 см) в магазині Spart знайдеться для будь-якої моделі бензопили.

Бензопила довжина шини 45 см: рекомендації по вибору від команди Spart

Якщо у Вас бензопила довжина шини 45 см, то рекомендуємо Вам перед придбанням переглянути її основні параметри, про які ми розповідали вище – ширина, довжина, крок, кількість ланок. Переглянути ці параметри Ви можете на самому інструменті або в інструкції до нього.

Багато виробників вказують ці параметри на самій шині з підшипником, для зручності її заміни і вибору в магазині. Якщо у Вас немає можливості самостійно визначити характеристики деталі, то рекомендуємо Вам звернутися до менеджерів або продавцям в магазині, які допоможуть Вам визначитися з вибором.

Також для справності і високої якості роботи електроінструменту рекомендуємо Вам вибирати оригінал деталі. Наприклад, якщо Вам потрібна шина для бензопили Партнер, Хускварна або іншої торговельної марки, то слід вибирати деталь такого ж виробника.

Не слід економити на деталях, так як купуючи невідповідну дешеву деталь, Ви ризикуєте справністю роботи бензопили. Неякісні деталі можуть призвести до поломки пилки, і в результаті Ви витратите набагато більше коштів, щоб відновити інструмент або придбати новий.

Шина на бензопилу 45 см: висока якість та вигідна ціна в інтернет-магазині Spart

Якщо Вам потрібна шина на бензопилу 45 см, ціна якою буде мінімальною, а якість деталі буде на високому рівні, то рекомендуємо Вам оформити замовлення в інтернет-магазині Spart (Україна). У нас Ви можете вигідно придбати різні запчастини для електроінструменту оптом.

Оформити замовлення в нашому магазині можна прямо на сайті або зателефонувавши нашим фахівцям за вказаними номерами телефонів. Наші менеджери допоможуть Вам не тільки оформити замовлення, але і визначитися з вибором найбільш придатних деталей і запчастин на електроінструмент, щоб якість роботи було на максимально високому рівні.

Перевагами замовлення в інтернет-магазині Spart є:

 • величезний асортимент запчастин і деталей для електроінструментів;
 • мінімальні ціни на всі категорії товарів;
 • оперативна доставка в будь-яке місто в Україні;
 • високий рівень сервісу;
 • гарантія якості кожного товару;
 • можливість замовлення продукції за оптовими цінами.

Замовити продукцію можна з доставкою в будь-який регіон і місто країни, а також самостійно забрати своє замовлення з нашої торгової точки в Дніпрі. На нашому сайті Ви можете переглянути відгуки наших клієнтів і переконатися у високій якості роботи нашого магазину.