Зворотний дзвінок

Oregon

Oregon

Ланцюг Орегон для бензопили - надійність та довговічність від американського виробника

Використовуючи ланцюг Орегон для бензопили, які також можуть використовуватися і для аналогового інструменту (для електропили), можна виконувати будь-які господарські завдання, пов'язані з обробкою дерева. Такі ланцюги американського виробництва Огедоп для бензопил, вважаються еталоном якості, тому не рідко використовуються для комплектації обладнання відомих брендів (Штиль, Бош, Макіта, Олеомак та інші).

Ланцюг Орегон для бензопили

Пильні гарнітури для бензопил Орегон надійні і не підведуть в процесі експлуатації при правильному обслуговуванні устаткування. Регулярна заточення і підтяжка ланцюга на бензопили, використання якісного масла і правильна експлуатація бензопили дозволять продовжити строк експлуатації пильної гарнітури і якісно виконувати поставлені завдання.

Купити нову ланцюг Орегон на бензопилу може знадобитися у кількох випадках, які є прямим доказом того, що різальна гарнітура більш не придатна і потребує заміни:

 • Зуби ланцюга Орегон не піддаються заточенню;
 • бензопили впала потужність;
 • При підтяжці ланцюга Орегон, елемент все одно провисає на шині.

Відвідавши спеціалізований інтернет-магазин Spart (Дніпро) можна недорого придбати якісну гарнітуру для бензопили і електропили Орегон, доставка якої в Україні здійснюється в будь-який населений пункт, де є представництва компанії Нова Пошта.

Ланцюги Орегон: різновиди та основні характеристики

Вибираючи ланцюги Орегон, важливо підбирати пиляльні гарнітуру не тільки вивчаючи відгуки інших користувачів і фахівців, а й придбавати ті моделі, які відповідають рівню складності майбутніх робіт і особливостей використовуваної бензопили. Виробник представляє різні ланцюги для бензопили, які можуть встановлюватися не тільки на професійний або побутовий бензоінструмент, але і на електропили:

 • LGX і LPX – гарнітура для професійних бензопил, які прийнято встановлювати на достатньо потужне обладнання. Такі ланцюги для потужних бензопил оснащені ріжучими ланками чизельного типу з додатковими обмежувачем глибини пропилу;
 • BPX, Speed Cut (95TXL) і DPX/DX – унікальні пильні елементи нового покоління, які використовуються на високопродуктивному обладнанні, що застосовується для вузького пропилу;
 • Powersharp – пильні елементи Орегон для бензопили побутового призначення. Головна особливість такого пильного елемента в тому, що в комплекті з ціпом пропонується і шліфувальний камінь, якій дозволяє самостійно заточувати зуби до 10-15 разів;
 • Multi-cut – універсальний варіант ланцюгів Орегон для бензопил, які можуть використовуватися як в домашніх умовах, так і на великих промислових об'єктах. Головна особливість таких елементів в тому, що ланки ланцюга не вибагливі до будь-якого виду заточування і можуть використовуватися для розпилу забруднених колод і проблемних матеріалів.

Також, як і ланцюг для бензопили Штиль, Орегон випускає пильні елементи обладнання, в тому числі і для елементів розміром від 16 дюймів. При виборі гарнітури Орегон для бензопили, важливо пам'ятати, що від розміру шини залежатиме і кількість ріжучих зубів на пильном елементі. Приміром, на шину розміром 40 см потрібно встановлювати ланцюг на 57 ланок, а на шини довжиною 50 см підійдуть ланцюга на 72 ланки. Якщо розпил дерева є основним видом доходу і немає можливості для кожної бензопили придбати достатню кількість пилкових елементів, краще всього купити бухту, з якої можна зробити необхідну кількість гарнітури.

Ланцюг Oregon: визначаємо крок ланцюга і товщину ведучого ланки

Вибираючи ланцюг Оregon, який може використовуватися і для бензопил, і для електричного обладнання, важливо враховувати не тільки розмір шини інструменту. При виборі гарнітури Орегон, так само, як і при покупці ланцюга Winzor, важливо враховувати крок гарнітури і товщину ведучого ланки.

Ланцюг Огедоп

Незважаючи на те, що ціна гарнітури Орегон доступна кожному споживачеві, важливо звертати увагу на деякі моменти:

 • Відстань, а саме половина показника, між хвостовиками двох ланок повинна відповідати характеристикам і параметрам пилки. Для професійних пив важливо вибирати гарнітуру з великим показником кроку, і навпаки;
 • Ширина кроку ланцюга повинна відповідати використовуваної шині;
 • Важливо також враховувати ширину кроку зірочки, який також впливає на правильну роботу інструмента.

Невідповідність даних характеристик та рекомендацій призведе до підвищеного витраті палива, некоректної роботи інструменту і знизить потужність двигуна. Крім кроку ланцюга важливо враховувати і товщину ведучого ланки, хвостовик якого повинен бути ідентичного розміру, що і внутрішня канавка (напрямна) в шині.

Рекомендуємо купити ланцюг Орегон для бензопили за найбільш вигідною ціною в Україні

Якщо вирішили купити ланцюг Орегон для бензопили або інші комплектуючі для бензооборудования, в тому числі і шину Штиль, рекомендуємо замовити додаткову гарнітуру в інтернет-магазині Spart (Україна). Відвідавши спеціалізований онлайн майданчик у Дніпрі, кожен користувач зможе оцінити переваги співпраці з нами:

 • Прийнятні ціни;
 • Оперативне виконання замовлень;
 • Безкоштовна консультація і підтримка клієнтів;
 • Доставка товарів у будь-який населений пункт країни.

Робіть замовлення і відчуйте всі наші переваги.