Зворотний дзвінок

64 ланки

Ланцюг 64 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 64 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 64 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг Stihl для БЖ Урал 64 зв., Rapid Super( RS), крок 0,404, товщина 1,6 мм
Ланцюг Winzor 64 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Oregon 64 зв., крок 0,325, товщина 1,5 мм оригінал (супер якість)
Ланцюг для бензопили Stihl 64 зв., Rapid Micro( RM), крок 0,325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 64 зв., Rapid Micro( RM), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 64 зв., Rapid Super (RS) крок 0,325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 64 зв., Rapid Super (RS) крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 64 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,6 мм
64 ланки

Новий ланцюг для бензопили 64 ланки зробить інструмент ще більш ефективним та надійним

Ланцюг для бензопили 64 ланки – одна з найбільш популярних позицій, яку купують власники бензопил, як домашнього (побутового) використання, так і професійного. Пільная ланцюг – комплектуюче для електропили, від якості якого залежить потужність і функціональність інструменту. 

Ланцюга для бензопил мають певний ресурс, тому з часом зношуються. І коли настане момент, в який необхідно швидко замінити комплектуючий, не відомо. Тому у кожного власника такого електроінструменту в запасі повинні бути запасні деталі. 

Навіть при правильній експлуатації бензопили, при змазуванні деталей маслом, при розпилюванні відповідних матеріалів та дотримання режиму роботи і відпочинку, ланцюги для електроінструменту приходять в непридатність і вимагають заміни. 

В інтернет-магазині Spart можна купити якісні комплектуючі для електропил: шини та ланцюг для бензопили 56 ланок та інших видів інструменту, тримерів, витратні матеріали, у яких найнижча ціна в країні (Україна). Територіально магазин знаходиться в Дніпрі. При цьому Ви можете замовити доставку в будь-який регіон. 

Як правильно підібрати ланцюг Штиль 64 ланки: основні характеристики ланцюга

Вибираючи ланцюг Штиль 64 ланки важливо звертати увагу на основні характеристики і показники комплектуючого і бензопили. Таке комплектуючий характеризується високим рівнем функціональності та потужності. 

Штиль 64 зуба призначається для електроінструменту різних торгових марок, таких як:

 • Stihl (Штиль);
 • HUSQVARNA (Хускварна);
 • Байкал;
 • Кедр;
 • ДнипроМ; 
 • Goodluck;
 • Карпати;
 • Ворскла та багато інших. 

Така деталь для пилки має характеристики кроку – 0.325 і товщину ведучого ланки 1.3 мм. Довжина комплектуючого – 40 див. Вона призначається для розпилювання гілок дерев, колод різного виду і породи, як м'яких, так і твердих. 

Вибираючи ланцюг 52 ланки або 64, слід звертати увагу на основні характеристики комплектуючої деталі і її призначення. Правильно підібравши деталі Ви можете бути впевнені в тому, що бензопила буде виконувати необхідний функціонал і довго прослужить Вам. 

Що означає маркування на ланцюг 325 1.3 64: розбираємося в кроці ланцюга і товщині ведучої ланки

Кожна деталь має певне маркування, що відображає її основні параметри та характеристики. Ланцюг 325 1.3 64 – це не просто набір цифр, це основні показники, які впливають на вибір і функціональність інструменту. Для того щоб розбиратися в параметрах ланцюгів важливо розуміти значення параметрів крок і товщина ведучого ланки.

Крок – це характеристика, яка свідчить про довжині між хвостовиками двох зубів, які є ріжучими елементами. Найбільш популярним кроком для деталі електроінструмента 3.8, який також може бути позначений як 3/8 або 0.325. 

Товщина ведучого ланки – це параметр, який відображає ширину хвостовика. Ця характеристика впливає на такі показники, як міцність і функціональність ріжучого полотна, швидкість проведення розпилювальних робіт при інтенсивному навантаженні і якість розпилювання матеріалу.

Одним з найпопулярніших параметрів товщини хвостовика є 1.3 мм. Також серед популярних варіантів ширини можна зустріти 1.5 мм, 2 мм і 2.1 мм. Параметри товщини розрізняються в залежності від виду ланцюга, так ланцюг 66 ланок і 50 ланок буде характеризуватися різними параметрами. 

Інтернет-магазин Spart пропонує найякісніші ланцюги пильні 64 ланки в Україні

Ланцюга пильні 64 ланки в магазині Spart представлені в широкому асортименті. Ми давно працюємо на ринку країни і пропонуємо Вам замовити найбільш популярні варіанти деталей для професійних і побутових електричних пив. 

У нас Ви можете замовити такі види комплектуючого:

 • Winzor, Rapid Super (RS) ;
 • Для бензопили Oregon; 
 • Для електропили Stihl, Rapid Micro (RM);
 • Для бензопили Урал Rapid Super (RS);
 • Для китайських пив; 
 • Для бензопили Stihl, Rapid Super (RS);
 • Linjei супер зуб;
 • Для пилки ДНІПРО супер;
 • Для бензопили Stihl, Rapid Super (RS);
 • Для БЖ Урал (Росія). 

Купуючи товар в нашому магазині Ви можете бути впевнені в його якості, міцності, функціональності і довговічності. Інтернет-магазин Spart пропонує запчастини та деталі на різні види бензопил, наприклад, цеп на бензопилу 72 ланки, а також витратні матеріали та багато іншого. 

Оформити замовлення в магазині дуже легко. Ви можете вибрати товар і замовити його на нашій інтернет майданчику з допомогою спеціальної форми або зателефонувавши нашим менеджерам за вказаними номерами телефонів. Замовлення можна забрати з магазину – місто Дніпро, або оформити доставку Новою поштою в Україні.