Зворотний дзвінок

72 ланки

Ланцюг 72 зв., крок 0,325, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 72 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 72 зв., шаг 0,325, толщина 1,5 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг Winzor 72 зв., Rapid Super( RS), крок 0.325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Oregon 72 зв., крок 0,325, товщина1, 5 мм оригінал (супер якість)
Ланцюг для бензопили Stihl 72 зв., Rapid Micro( RM), крок 0,325, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 72 зв., Rapid Super (RS) крок 0,325 товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 72 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,5 мм
72 ланки

Ланцюг на бензопилу 72 ланки оптом і в роздріб в інтернет-магазині Spart

Пиляльний ланцюг для бензопили – одна з важливих деталей, що впливають на якість і ефективність роботи електричного інструменту. Ланцюги для електропил бувають різними в залежності від таких параметрів, як крок, кількість ланок, товщина ведучого ланки. В залежності від кількості ланок може ланцюга можуть бути на 50, 52, 56, 64 та інші. В інтернет-магазині Spart можна купити і цеп на бензопилу 72 ланки. Найбільш великий в нашому асортименті є ланцюг 76 ланок

Ланцюг для пилки – це комплектуючий, яке має бути в запасі у кожного власника електричної пилки. Деталь має обмежений ресурс, і коли потрібно буде замінити комплектуючий не завжди зрозуміло. Комплектуючий зношується в процесі роботи навіть при правильній експлуатації. 

Навіть якщо власник інструменту:

 • вчасно змащує маслом;
 • дотримується режим відпочинку і роботи інструменту;
 • розпилює матеріал, призначений для пили. 

Деталь все одно використовує свій ресурс і буде потрібно заміна. 

Для впевненості в можливості експлуатувати електропилу постійно слід придбати запасну ланцюг, яку Ви зможете замінити в будь-який момент. Інтернет-магазин Spart – це торгова площадка в Україні, яка займається продажем запчастин і комплектуючих для бензопил, тримерів, бензогенераторів, а також витратних матеріалів для інструментів. 

Магазин територіально знаходиться в місті Дніпро, Ви можете забрати Ваше замовлення з нашої торгової точки або замовити доставку в будь-яку точку країни. Оформляючи замовлення на нашому торговому майданчику, Ви можете бути впевнені в якості продукції. 

Ланцюг 0.325 1.5 мм 72 ланки: розбір основних параметрів ланцюга

У кожній ланцюга є певні характеристики, які відображають основні параметри інструменту. Згідно з цим параметрам і підбирається комплектуючий для бензопили. Основними характеристиками деталі є:

 • крок; 
 • товщина хвостика (ведучого ланки). 

Так, наприклад, назва ланцюг 0.325 1.5 мм 72 ланки відображає крок, товщину хвостика і кількість ланок. У назві зазначено, що у ланцюга 72 ланки, крок дорівнює 3.8 або 0.325, а товщина хвостика – 1.5 мм. Важливо знати ці параметри при виборі деталі для електропилки. 

Крок – це відстань між зубцями, яке зазначено в дюймах. Кожен вид комплектуючого характеризується своїм кроком, який розраховується залежно від особливостей інструменту. Крок впливає на такі функціональні особливості бензопили, як легкість управління (агресивність), якість розпилювання матеріалу, а також продуктивність праці.

Вибираючи електроінструмент слід знати, що розмір кроку впливає на продуктивність роботи – маленький крок говорить про меншої продуктивності, тобто при роботі потрібно прикладати менше зусиль. А великий крок говорить про високої продуктивності, тобто зусиль в роботі з інструментом треба докласти більше. 

це Друга характеристика товщина ведучого ланки, що також називають товщина хвостика. Ця характеристика відповідає за ширину паза. Цей параметр різний для різних моделей бензопил та їх торгових марок. Так, ланцюг для бензопили 52 ланки або победитовая ланцюг 72 зуба призначається під різні параметри ширини шини. Найбільш популярними параметрами товщини хвостика є 1.1 мм, 1.3 мм, 1.5 мм, 1.6 мм та 2 мм 

Як підібрати ланцюг для бензопили на 72 ланок 0.325: наші рекомендації

Вибираючи ланцюг для бензопили 72 ланок 0.325 важливо вказати основні параметри комплектуючого – крок, товщину ведучого ланки і кількість зубів. Не слід перебільшувати або применшувати розміри деталі, так як комплектуючий повинно точно відповідати розмірам інструменту. 

Якщо у Вас бензопила Штіль, у якої ланцюг 56 ланок, то Ви можете вказати при виборі комплектуючого модель, зазначену на самій пилі. А продавці допоможуть Вам визначити по моделі основні параметри, які враховуються при виборі деталей. 

Не слід купувати ланцюг з характеристиками, які менше або більше необхідних або шукати товар, у якого нижча ціна. Адже змінюючи параметр, Ви не зможете одержати більшу або меншу продуктивність пилки або поліпшити керованість пилкою. Це тільки погіршить роботу інструменту і може привести до поломки. 

Ланцюг для бензопили 72 ланки від Орегон, Штиль та інших брендів за вигіднішою ціною в Україні

В інтернет-магазині Spart Ви можете замовити різні види деталей на 72 ланки для різних торгових марок бензопил:

 • для електропили ДНІПРО супер, товщина 1,5 мм, крок 0,325;
 • для пилки Winzor, Rapid Super (RS), товщина 1,3 мм, крок 0.325;
 • ланцюг для бензопили Орегон 72 ланки, Super (RS), товщина 1,3 мм, крок 0,325;
 • для китайської пилки, товщина 1,3, крок 0,325 мм; 
 • для електропили Linjei супер зуб metal box, товщина 1,5 мм, крок 0,325;
 • для пили Stihl, Rapid Super (RS), товщина 1,3 мм, крок 0,325;
 • для електропили Stihl, Rapid Super (RS), товщина 1,5 мм, крок 3/8; 
 • для пили Stihl, Rapid Micro (RM), товщина 1,3 мм, крок 0,325. 

У нашому магазині Ви можете замовити недорого деталі на ланцюг 57 ланок, 66, 52, 72 і багато інших. Торгова точка перебуває у Дніпрі, і Ви можете забрати товар самостійно або з доставкою по всій країні – Україна. У нас найнижчі ціни та гарантована якість товару. Також ми пропонуємо Вам замовлення за оптовими цінами.