Зворотний дзвінок

56 ланок

Ланцюг 56 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг Winzor 56 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 56 зв. шаг 3/8, толщина 1,1 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 56 зв., Rapid Micro( RM), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 56 зв., Rapid Super (RS) крок 3/8, товщина 1,3 мм
56 ланок

Легко підібрати ланцюг для бензопили 56 ланок ви можете в інтернет-магазині Spart

Ланцюг для бензопили 56 ланок – це важлива деталь, яка необхідна кожному власнику електричної пилки. Під час експлуатації електричної пилки деякі її комплектуючі, такі як кола, що приходять з часом в несправний стан. 

Тому краще, щоб у Вас у запасі була ще одна деталь, яку можна буде замінити при необхідності. Адже ресурс ланцюга може вичерпатися в будь-який момент, навіть при правильній експлуатації інструменту. Ви можете дотримуватися режиму роботи та відпочинку інструменту, вчасно змащувати маслом, розпилювати призначені тільки матеріали, але все одно з часом ланцюг буде необхідно замінити. 

Інтернет-магазин Spart – це торгова площадка, яка займається продажем запчастин, комплектуючих та витратних матеріалів для різних видів бензопил:

  • для пив торгової марки Штиль;
  • різних моделей фірми Орегон;
  • для бензопил бренду Макіта та інших; 

У нас Ви можете придбати такі деталі, як ланцюг для бензопили 52 ланки, 56, 50, 66, 76 і багато інших. У нас низька ціна на всю продукцію при гарантовано високій якості. Магазин знаходиться в місті Дніпро, а також у нас діє доставка в Україні. 

Ланцюг 56 ланок на бензопилу: основні параметри при виборі

Вибираючи ланцюг 56 ланок для електропили слід знати про критерії вибору, щоб правильно підібрати необхідне комплектуючий. Важливим моментом при виборі деталей для пилки є матеріал, який буде распиливаться інструментом. 

Стандартні ланцюга призначені для розпилювання деревини. При цьому якщо Вам необхідно працювати з іншими матеріалами, то слід вибирати деталь, спеціально призначену для певного матеріалу. Від відповідності деталі і матеріалу, з яким Ви працюєте, буде залежати час, який прослужить Ваш інструмент без заміни комплектуючих та запчастин. 

Якщо Ви вибираєте пиляльний ланцюг для розпилювання бетону, то Вам необхідна алмазна деталь, яка здатна працювати з цим матеріалом. Для роботи з твердими породами дерева, великими брусками краще купувати моделі комплектуючого з твердосплавного матеріалу.

Також при виборі деталі на 56 зубів або інших розмірів важливо враховувати, що на упаковці комплектуючого вказується загальна кількість ланок, а не кількість ріжучих зубів. Так, загальна кількість зубів у представленої моделі складає 56, а кількість ріжучих зубів – у два рази менше. 

Якщо Ви хочете купити пильний ланцюг 57 ланок, то перегляньте розміри і параметри деталі на упаковці, а також торгову марку, яка підійде для Вашої бензопили. Якщо у Вас бензопила торгової марки Хускварна, то і ланцюг краще купувати цього бренду. 

Пильний ланцюг 3.8 1.3 мм 56: розбір маркування деталі в Україні

Кожна деталь, наприклад, ланцюг Штиль 64 ланки, має своє маркування, в якій вказані основні розміри і параметри комплектуючого. Ці параметри важливі для правильної й ефективної роботи інструменту, від чого залежить тривалість ресурсу електропилки. 

Так, наприклад, назва пільная ланцюг 3 8 1.3 мм 56 містить у собі такі параметри:

  • крок ланцюга 3.8, що позначає розмір відстані між хвостиками. Цей параметр вимірюється в дюймах, і може бути також вказано, як 3.8, 3/8. 
  • товщина ведучого ланки 1.3 мм – це параметр, який говорить про те, що товщина хвостика дорівнює 1.3 мм.

Слід зазначити, що крок ланцюга впливає на ступінь і легкість управління електричним інструментом. Залежність розміру кроку і легкості управління пряма. Тобто маленький крок – це легкість управління і низька продуктивність. 

А великий розмір кроку говорить про складність управління і великої продуктивності роботи бензопили. При цьому не слід спотворювати параметри і розміри деталі при виборі нової деталі. Невідповідність параметрів комплектуючого може призвести до несправності функціонування пилки. 

Інший параметр пили – товщина хвостика, відповідає за міцність деталі і потужність інструменту. Тому, якщо Ви вибираєте деталь для електропили торгових марок Stihl, Oregon або будь-яких інших, уважно вивчайте параметри і розміри деталі, щоб придбати відповідне комплектуючий. 

Чому варто купити ланцюг для бензопили Stihl 56 ланок в інтернет-магазині Spart? 

Якщо Ви хочете придбати якісну ланцюг для бензопили Stihl 56 ланок, то Вам слід оформити замовлення в інтернет-магазині Spart. У нас представлені найактуальніші якісні ланцюга для різних моделей та торгових марок електроінструментів. 

У нас Ви можете замовити такі види і моделі комплектуючих для ланцюга 56 ланок:

  • Linjei супер зуб metal box крок 3/8, товщина 1,3 мм;
  • Winzor, Rapid Super (RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм; 
  • для бензопили Stihl, крок 3/8, товщина 1,1 мм
  • Stihl, Rapid Micro (RM), 3/8";
  • Stihl, Rapid Super (RS), 3/8".

У нас Ви можете придбати недорогі деталі на пилки торгових марок Орегон, Штиль, Makita, для китайських інструментів на різну кількість ланок: ланцюг 66 ланок, 50, 52, 72, 76 і багато інші розміри. Ми гарантуємо високу якість комплектуючих та запчастин. 

Ми працюємо на продаж оптом і в роздріб. Ви можете оплатити товар готівкою або за допомогою банківського переказу. Забрати Ваше замовлення можна в нашому магазині на Дніпрі або замовити доставку в будь-який регіон країни – Україна.