Зворотний дзвінок

Натягувач бензопили

Натягувач для бензопили Husqvarna 365
Натягувач ланцюга в зборі Husqvarna 340/345/350
Натягувач ланцюга в зборі для БЖ Husqvarna 236/240
Натягувач ланцюга для бензопили Goodluck 4500 бічний
Натягувач ланцюга для бензопили Goodluck 4500 прямий
Натягувач ланцюга для бензопили Partner 350
Натягувач ланцюга для бензопили Stihl 180 пластик
Натягувач ланцюга для бензопили Stihl 440
Натягувач ланцюга для бензопили Мотор Січ
Натягувач ланцюга для бензопили Урал
Натягувач шини в зборі для БЖ Stihl 260/240/026/024 " WINZOR"
Натягувач шини в зборі для БЖ Stihl 360/036
Натягувач бензопили

Для чого потрібен натягувач ланцюга бензопили?

В роботі та справному функціонуванні бензопили дуже важливим моментом є правильна натяжка ланцюга. Від того, як натягнутий ланцюг, залежить якість порізки матеріалу, а також справність всього електричного інструменту.

Натягувач ланцюга бензопили – це деталь, яка дозволяє посилити або послабити натяг ланцюга. Перевірити рівень натягу в електроінструменті досить просто. Для цього необхідно протягнути шину вправо. Якщо ланцюг рухається і не провисає, то все в порядку. Якщо Ви помітили провисання, то слід усунути цю проблему.

Натягувач ланцюга бензопили

Ланцюг для бензопили може провисати з різних причин. До таких причин відносять:

 • наявність люфтів в ланцюги, які необхідні для того, щоб шина складалася за формою еліпс. Такі люфти з часом можуть збільшуватись, так як кількість ланок досить велика. В результаті ланцюг подовжується і провисає;
 • стирання елементів шини – зірочок і зубів, у процесі експлуатації інструменту, що призводить до зміни довжини шини;
 • розтягнення пластинчастих елементів шини електроінструменту при високих навантаженнях на пилку;
 • під час експлуатації метал бензопили може нагріватися, що призведе до подовження шини.

Якщо Ви помітили зазначені несправності, то рекомендуємо купити натягувач для пилки Макіта або іншого бренду, зайшовши на сайт інтернет-магазин Спарт в Україні. Також на сайті магазину Ви можете придбати магнето Штиль 180 та інших моделей.

Як влаштований натягувач для бензопили?

Натягувач для бензопили має досить простий пристрій. Натяг ланцюга відбувається за рахунок переміщення шини електроінструменту або від ведучої зірочки, що призводить до посилення натяжки, або до ведучій зірочці, що призводить до ослаблення натягу.

Шестеренчатое пристрій приводить в рух шину, за рахунок передачі зусилля до шини від регулювального гвинта. У пристрої натяжителя присутній спеціальний шип, який повинен потрапляти в отвір шини. Це і призводить до пересування ланцюга електроінструменту.

Натягувачі ланцюга досить довговічні, за рахунок своєї конструкції. Такі пристрої присутні на різних моделях електропил Патріот, Партнер та інших торгових марок. При цьому часто виробники можуть використовувати недовговічний метал, що призведе до поломки деталі.

Деякі володарі бензопил підкручують натяг вручну. При цьому фахівці рекомендують замінювати натягувач, так як його ціна досить демократична, а натяг шини без цієї деталі може призвести до поломок. Також рекомендуємо своєчасно перевіряти та замінювати підшипники бензопили.

Який натягувач ланцюга бензопили краще купити?

Якщо Ви вирішили натягувач ланцюга бензопили купити, то рекомендуємо Вам ознайомитися з особливостями вибору і параметрами, на які слід звертати увагу перед покупкою деталі. Перше на що потрібно звернути увагу – це місце установки натягувача.

Натягувач ланцюга бензопили купити

Так, система натягу шини може бути встановлена:

 • збоку – бічна установка;
 • спереду – передня установка.

Також рекомендуємо звертати увагу на основні розміри деталі, так як від цього залежить, чи підійде шип деталі бензопили під Вашу модель і торгову марку. Також перегляньте відгуки покупців, перед тим як зробити покупку.

Якщо Ви не знаєте розмірів деталі, то можете назвати торгову марку – яка у Вас бензопила. В залежності від бренду, наприклад, Олео Мак або Ехо, а також моделі, фахівці допоможуть Вам підібрати потрібну деталь для натягу ланцюга і підшипник колінвалу бензопили.

Як замінити натягувач ланцюга бензопили Чемпіон, Патріот, Макіта та інших?

Натягувач ланцюга бензопили Чемпіон або інших виробників може бути замінений самостійно. Для цього слід:

 • зняти кришку, яка фіксує деталь;
 • потім слід прибрати стару деталь, яка пошкоджена або зламаний;
 • після цього встановити нову деталь;
 • закрутити гайку натягувач;
 • зібрати бензопилу;
 • перевірити функціонування нової деталі.

Дуже важливо, щоб нова деталь була виконана з якісного металу. Замовити натягувач або поршень бензопили Урал хорошої якості можна в інтернет-магазині Спарт в Дніпрі. Магазин працює з доставкою по території всієї країни (Україна).