Зворотний дзвінок

57 ланок

Ланцюг 57 зв., крок 3/8, товщина 1,3 мм Китай
Ланцюг 57 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг 57 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм ДНЕПРО супер
Ланцюг Winzor 57 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 57 зв., Rapid Micro( RM), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 57 зв., Rapid Super (RS) крок 3/8, товщина 1,3 мм
57 ланок

Ланцюг 57 ланок – потужна продуктивність пиляння з високою якістю різання

Працездатність бензопили, як і багатьох інших електроінструментів, залежить більшою мірою від справності і якості комплектуючих і деталей. Ланцюга для електропили забезпечують ефективну експлуатацію електричного інструменту. 

Так, всім відомо, що у кожної пилки є певна потужність, яка обумовлена довжиною шини. Ця шина працює спільно з певною довжиною ланцюга. Це обумовлює нерозривний зв'язок потужності і довжини ланцюга і шини бензопили. 

Ланцюг 57 ланок – це деталь, яка буде гарантувати високу продуктивність бензопили та її високу потужність, яка значно краще, якщо порівняти її, наприклад, з ланцюгом Штиль 50 ланок. У кожного власника бензопили повинна бути ланцюг у запасі, так як невідомо коли деталь, яка експлуатується, прийде в непридатність. 

Купити різні види гарнітур для електропил можна в інтернет-магазині Spart в Дніпрі. Магазин спеціалізується на продажі різних деталей для бензопил та витратних матеріалів. У нас можна купити шини, запчастини для електропил та бензопил, запчастини для тримерів і бензогенераторів, а також поршневі кільця. Ми працюємо з доставкою по всій країні (Україна). 

Ланцюг 3 8 1.3 мм на 57 ланок: класифікація по кроку і товщині ведучої ланки

Ланцюг 3 8 1.3 мм 57 ланок відрізняється, також як і інші види комплектуючих, наприклад, ланцюг для бензопили 56 ланок, залежно від таких параметрів, як товщина ведучого ланки і крок. Ці параметри обов'язково слід враховувати при виборі деталей і комплектуючих для Вашого інструменту. 

Ланцюг 3 8 1.3 мм 57 ланок

Що означає параметр крок? Крок – це характеристика бензопили, яка впливає на довжину і ширину ланцюга. Так, чим меншим буде крок, тим меншою буде довжина, яка залежить від кількості зубів та їх розмірів, а також ширину ланки ланцюга. 

Чим більший крок, тим більша дистанція між зубцями. При збільшенні кроку збільшується функціональна ефективність пилки. Найбільш популярним кроком для бензопил є 3.8, який також може бути вказаний в описі комплектуючого, як 3/8. 

Товщина ведучого ланки – це характеристика, яка відображає ширину хвостовика. Цей хвостовик впливає на такі характеристики електропили, як:

 • міцність і функціональність ріжучого полотна;
 • якість розпилювання матеріалу; 
 • швидкість проведення розпилювальних робіт при інтенсивному навантаженні. 

Найбільш популярними на сьогоднішній день варіантами товщини для пили такий як, наприклад, Штиль є 2.3 мм. Також можна зустріти на ринку деталей для бензопили такі варіанти цього показника, як 2,2 мм; 2,5 мм; 2,6 мм і 2 мм

Ланцюга для бензопил 57 ланок: різновиди ріжучої ланки

Ланцюга для бензопил 57 ланок також розрізняються в залежності від ріжучого ланки. Ця характеристика, яка різниться в залежності від своєї форми. На сьогоднішній день найбільш популярними і використовуються видами є:

 • чизельний;
 • чипперный. 

Перший вид параметра в розрізі чимось схожий на цифру 7, тому другою її назвою є «сімка». Цей профіль найбільш зручний для швидкої роботи високої якості. Такий вид профілю найчастіше використовується для комплектації професійних бензопил, таких як Oregon, Stihl. Недоліком такого профілю є підвищена чутливість до піску і бруду. 

Другий тип ріжучого ланки в розрізі чимось схожий на серп, тому його також називають серпоподібним типом або серпом. Цей вид профілю відрізняється меншим рівнем функціональності, більш низькою потужністю і можливістю навантаження. При цьому він більш зручний в роботі з матеріалами, які можуть бути забруднені піском або брудом. Його легше заточувати, ніж чизельний профіль. 

Кожна бензопила використовується і комплектується в залежності від основного призначення, матеріалу для розпилювання і умов роботи. Пільная ланцюг для електропили вибирається з урахуванням характеристик, які будуть відповідати поставленим завданням. Це може бути, наприклад, ланцюг 52 ланки або 57. 

Spart пропонує купити пильний ланцюг 57 ланок з доставкою в Україні

Інтернет-магазин Spart пропонує широкий асортимент гарнітур для бензопил, наприклад ланцюг для бензопили 64 ланки, комплектуючих і запчастин для електропил Орегон, Штиль і багатьох інших марок, тримерів, бензогенераторів, витратних матеріалів за найнижчими цінами в Україні. 

В асортименті магазину представлені різні види ланцюгів для бензопил. У нас Ви можете купити пильний ланцюг 57 ланок таких видів:

Купити пильний ланцюг 57 ланок
 • ДНІПРО супер крок 3/8, товщина 1,3 мм;
 • крок 3/8, товщина 1,3 мм Китай
 • Stihl Rapid Super (RS), 3/8";
 • Stihl, Rapid Micro (RM), 3/8";
 • Winzor Rapid Super (RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм; 
 • Linjei супер зуб metal box крок 3/8, товщина 1,3 мм;

Роблячи покупку в нашому магазині, Ви отримуєте товар високої якості за мінімальною ціною. Ви можете замовити товар і забрати його з нашого магазину в місті Дніпро або оформити замовлення з доставкою по всій країні. Оформлення замовлення на нашому сайті займе кілька хвилин Вашого часу.