Зворотний дзвінок

52 ланки

Ланцюг 52 зв., шаг 3/8, толщина 1,3 мм Linjei супер зуб metal box
Ланцюг Winzor 52 зв., Rapid Super( RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 52 зв. шаг 3/8, толщина 1,1 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 52 зв., Rapid Micro( RM), крок 3/8, товщина 1,3 мм
Ланцюг для бензопили Stihl 52 зв., Rapid Super (RS) крок 3/8, товщина 1,3 мм
52 ланки

Легко купити ланцюг для бензопили 52 ланки разом з інтернет-магазином Spart

Ланцюг для бензопили 52 ланки або іншої кількості ланок – це важливе комплектуючий, яке має бути в запасі у кожного власника електроінструменту. Ланцюги для бензопил важливі для того щоб інструмент справно працював і якісно розпилював матеріал. 

Проблемним моментом є те, що невідомо в який момент потрібно заміна, коли комплектуючий прийде в непридатність. Навіть якщо Ви правильно використовуєте бензопилу, дотримуєтеся режим відпочинку і роботи. Распиливаете тільки відповідний матеріал і змащуєте ланцюги для пилок маслом, то деталь зношується, так як має певний ресурс. 

Тому ми рекомендуємо придбати комплектуючі та запчастини для електропил завчасно і убезпечити себе від ситуацій, коли Ви не зможете працювати з інструментом. Запасна деталь – це впевненість у тому, що Ваша робота не перерветься раптово. 

Інтернет-магазин Spart пропонує різноманітний вибір запчастин і комплектуючих для електропил, тримерів, бензогенераторів, а також витратні матеріали для інструментів. Ціна і якість продукції Вас приємно здивують. В нашому асортименті можна знайти як ланцюг Штиль 50 ланок, так ланцюг на 76 ланок

Торгова точка Spart територіально знаходиться в місті Дніпро, де Ви можете підібрати необхідний товар і придбати його на місці. Також у нас працює доставка товару в Україні. Оформлення замовлення на нашому сайті займе кілька хвилин Вашого часу. 

Ланцюг 52 ланки: як правильно підібрати ланцюг для професійної або напівпрофесійної бензопили?

Ланцюг 52 ланки або ланцюг 57 ланок може відрізнятися в залежності від призначення, функціональності, потужності. На ці показники впливають параметри ланцюга, згідно з якою і вибирають комплектуючий для електричної пилки. 

Одним з найбільш великих поділок бензопил є відмінність їх на дві підгрупи:

  • професійні;
  • побутові. 

Також пиляльний ланцюг може розрізнятися за матеріалом, з якого вона виготовлена. Матеріал, з якого виготовлені деталі, впливає на призначення інструменту. Якщо Ви плануєте розпилювати стандартні породи дерева, то для Вашої бензопили знадобиться звичайна стандартна деталь. 

Для розпилювання твердих порід дерева слід купувати комплектуючий з твердосплавного металу, яке витримає таке навантаження на інструмент. Для розпилювання бетону існують спеціалізовані професійні алмазні кола. 

Слід зазначити, що оптимальним варіантом є вибір відповідної деталі для Вашої моделі пилки. Так, наприклад, на пилах торгової марки Штиль і Oregon вказана модель ланцюга, необхідної для інструменту. Якщо на Вашій электропиле не вказані характеристики комплектуючого, то краще звернутися до менеджера або продавцю, який зможе підібрати необхідну деталь. 

Ланцюг 3 8 1.3 52 ланки: що означає маркування деталі?

Кожна деталь для електропили, будь то ланцюг для бензопили 56 ланок, 52 зуба або інші види деталей, має певну маркування, завдяки якій Ви можете легко підібрати собі запасну деталь. Ці параметри можуть бути вказані на інструменті, а може бути таке, що їх виробники не вказують. 

При цьому в будь-якому випадку важливо знати значення цих параметрів, для того щоб розуміти, для чого вони призначені і що позначають. Так, у назві деталі ланцюг 3 8 1.3 52 зазначено три основних параметри:

  • кількість ланок (52);
  • крок (3.8);
  • товщина ведучого ланки (1.3 мм). 

Крок вимірюється в дюймах і позначає відстань між ланками. Він впливає на легкість керування інструментом. Великий крок означає високу продуктивність пили і вимагає великих людських витрат при роботі. Маленький крок говорить про низький рівень продуктивності, легкості роботи з інструментом та невеликими витратами людських ресурсів. 

Товщина зуба означає товщину ланки деталі, вона указується в міліметрах. Ця характеристика впливає на міцність деталі. Тому важливо використовувати бензопилу тільки за призначенням і розпилювати тільки ті матеріали, які відповідають опису і інструкції пилки. 

Ланцюги для пилок 52 ланки від надійних виробників за кращою ціною в Україні

В інтернет-магазині Spart представлений широкий асортимент запчастин і комплектуючих для пилки, тримерів, бензогенераторів, а також витратні матеріали. У нас Ви можете придбати ланцюгу на всі види електроінструменту (ланцюг Штиль 64 ланки та багато інших). 

У нашому асортименті представлені такі ланцюги для пилок 52 ланки:

  • Winzor, Rapid Super (RS), крок 3/8, товщина 1,3 мм;
  • для бензопили Stihl, крок 3/8, товщина 1,1 мм
  • для пили Stihl, Rapid Micro (RM), 3/8";
  • Linjei супер зуб metal box крок 3/8, товщина 1,3 мм; 
  • для електропили Stihl, Rapid Super (RS), 3/8".

Торгова точка Spart в Дніпрі – це величезний вибір витратних матеріалів і комплектуючих за низькими цінами. У нас Ви можете замовити товар оптом недорого і в роздріб. Ми працюємо з швидкої та якісної доставкою по всій території країни – Україна. Ми гарантуємо якість нашої продукції і з радістю допоможемо Вам підібрати необхідні Вам деталі чи запасні частини.