Зворотний дзвінок

Амортизатори бензопили

Аммортизатор гумовий для БЖ Stihl 290 №1
Аммортизатор гумовий для БЖ Stihl 290 №2
Аммортизатор гумовий круглий для БЖ Stihl 361
Аммортизатор гумовий під 3 кріплення для БЖ Stihl 361
Аммортизатор пружина для БЖ Stihl 270/280
Аммортизатор пружина для БЖ Stihl 361
Амортизатор Husqvarna 135/136/435/440 бічний
Амортизатор Husqvarna 135/136/435/440 нижній
Амортизатор б / п Stihl 180 (в рукоятку)
Амортизатор бічний для БЖ Husqvarna 340/345/346/350/353/359
Амортизатор для БЖ Husqvarna 235, 235е, 240 ,240е (комплект 3шт) " WINZOR"
Амортизатор для БЖ Stihl 260/240/026/024 (комплект)
Амортизатор для БЖ Stihl 340/360/440/460/461/640/650/660
Амортизатор для БЖ Stihl 341/361/440/460/461/780/880 (завзятий демпфер картера)
Амортизатор для БЖ Stihl 360/036 (комплект)
Амортизатор для БЖ Stihl 440/461/640/650/660
Амортизатори бензопили

Бензопила буде працювати на 100% – купуйте якісний амортизатор в інтернет-магазині Spart

Бензопили на сьогоднішній день є невід'ємним інструментом у багатьох будинках та сім'ях, на виробництві та сільському господарстві. При регулярному використанні інструментом треба стежити за справністю бензопили, його комплектуючих та запчастин. Амортизатори (вібростійкий, шини) є одним з таких комплектуючих, яке вимагає постійного контролю і регулярної заміни.

Щоб ефективно працювала бензопила амортизатор має бути у справному стані, так як виконує важливі функції в роботі інструменту. Завдяки амортизаторам відбувається пом'якшення роботи інструменту, а також зменшення вібрації при роботі двигуна електропилки.

Зрозуміти, що амортизатор в електроінструменті вийшов з ладу, можна за несправної роботи електроінструменту, за посилилася вібрації двигуна, а також при виникненні перекосу двигуна електроінструменту в бік від основного корпусу інструменту.

Причинами зносу деталі електроінструмента можуть бути:

 • природні – тривала експлуатація електричного інструменту;
 • механічні, які виникають при неправильній роботі з інструментом.

Механічними впливами можуть виступити перегрів двигуна, використання бензопили для матеріалів, які не призначені для розпилювання, або не дотримання правил обслуговування електроінструменту, наприклад, регулярна заміна масла.

Купити якісні запчастини для електропил, бензопили, бензобак для бензопили і амортизатори різних фірм, наприклад, Штиль, можна у магазині Спарт, який працює з доставкою по всій країні – в Україні. Інтернет-магазин територіально знаходиться в місті Дніпро.

Які бувають амортизатори для бензопил і в чому їх відмінності?

Амортизатори для бензопил розрізняються за кількома характеристиками. Одним з найважливіших параметрів при виборі амортизаторів є модель пили і виробник. Якщо Ви вибираєте шину для електроінструменту торгової марки Хускварна, то слід вибирати запчастину саме цієї торгової марки.

Для електропили Партнер теж рекомендується вибирати деталі та комплектуючі відповідної торговельної марки. На китайські пилки підійдуть різні види деталей, при цьому повинно бути вказано в описі запчастини, що вона буде відповідною для таких видів інструменту.

Пружина амортизатори на бензопилу також може відрізнятися за розмірами. Найчастіше виробники самі вказують сумісність запчастини з певними бензопилами і на коробці або самої деталі вказують маркування за моделями, наприклад:

 • 350;
 • 351;
 • 352.

Наступною характеристикою, за якою розрізняються шини для інструменту, може бути місце, в якому вона буде розміщена. Розрізняють бічні пружини, амортизатори двигуна, нижні, круглі амортизатори з тросом і без нього. Якщо у Вас зламався амортизатор, то не відкладайте покупку деталі. Також перевірте глушник на бензопилу на справність і замініть його при необхідності.

Як правильно підібрати амортизатор для бензопили Партнер, Штиль, Хускварна та інших моделей?

Вибираючи амортизатор бензопили Партнер, слід звертати увагу на такі показники, як:

 • розмір деталі;
 • призначення (вигляд в залежності від розташування);
 • торгова марка, яка виробляє деталь;
 • модель і бренд Вашого електроінструменту.

Амортизатори на пилку можуть пропонуватися в комплекті або окремо. Тому, при придбанні деталі, слід звернути увагу на справність кожної шини електроінструменту. Після цього Ви зможете визначитися з покупкою деталі в залежності від розташування – нижній передній, або амортизатор наконечника.

Рекомендується не чекати поки деталь електричного інструменту вийде з ладу, а придбати необхідну пружину заздалегідь. Вибір амортизатора досить простий, якщо Ви знаєте, її розмір, модель пили і призначення. Якщо Ви не знаєте цих характеристик, але Вам потрібно купити шину для бензопили Партнер 350, то Ви можете уточнити у менеджерів магазину, яка деталь підійде для Вашого інструменту.

Амортизатори китайської бензопили за найвигіднішими цінами в Україні

В асортименті інтернет-магазину Spart (Україна) представлено величезну кількість деталей для бензопил. Ви можете придбати такі види деталей:

 • амортизатори китайської бензопили;
 • шини до бензопили Партнер, Штиль і Хускварна;
 • амортизатори в комплекті;
 • шини з тросом і без.

Замовити продукцію для бензопил можна з доставкою по країні. Якщо Ви хочете самостійно вибрати і придбати товар, то можете самостійно забрати замовлення з нашого магазину в Дніпрі. В інтернет-магазині Spart найнижча ціна, а також є можливість придбати запчастини для електроінструменту оптом.

Перевагами замовлення в магазині Spart є:

 • можливість покупки продукції за оптовими цінами;
 • оперативна доставка в любий регіон і місто країни;
 • кваліфікована допомога наших фахівців;
 • можливість оплати готівкою або банківським переказом;
 • високий рівень сервісу;
 • гарантія якості кожного товару;
 • величезний вибір запчастин і комплектуючих.

Якщо Ви не переконалися в необхідності придбання запчастин для бензопили, то рекомендуємо переглянути відгуки задоволених клієнтів, які насолоджуються справною та ефективною роботою електропилки. В магазині Spart Ви зможете знайти будь-яку деталь, яка необхідна для Вашого інструменту.